CLASSIFICATS 2015

DESPERTAFERRO COMPETICIÓ – CLASSIFICACIÓ MASCULINA 

LLOC

 NOM  COGNOMS NUMERO DORSAL

TEMPS

1 Ibrahim CHAKIR ELOSRI 202 4’55”
2 Abderrazak SAMAOUI MOUSSA 203 5’12”
3 Joan SELLA AGUAFO 471 5’16”
4 Ferran CARRERAS GARCIA 256 5’33”
5 Juanmi PASCUAL CUERVO 9 5’43”
6 Erik CAZORLA BERNET 448 5’44”
7 TONI VAZQUEZ CUADRAS 251 5’54”
8 David SOLÉ VERA 314 6’16”
9 Miguel Angel MONTES GARCIA 239 6’48”

DESPERTAFERRO COMPETICIÓ – CLASSIFICACIÓ FEMENINA

LLOC  NOM  COGNOMS NUMERO DORSAL TEMPS
1 Paula BLASCO MATEU 279 5’56”
2 Mercè GUERRA ALBÀ 247 6’03”

CADELLS PETITS – CLASSIFICACIÓ GENERAL

LLOC  NOM  COGNOMS NUMERO DORSAL TEMPS
1 MARC SALAS 283 6’50”
2 Sam LINARES FORDHAM 195 7’20”
3 DANIEL MARTIN 280 7’30”
4 CARLA MORENO 281 7’44”
5 PAULA CERCEDA 282 7’45”
6 Unai ESTEVES MUÑOZ 160 7’49”
7 Carlos Caballero Martin 236 7’55”
8 Aitor ESTEVEZ MUÑOZ 159 7’57”
9 LUCIA RUIZ 284 8’01”
10 Joel BATLLE FERRER 336 8’14”
11 ARIADNA ALCAZAR 287 8’15”
12 Eva ZAMBUDIO ALCALA 192 8’57”
13 Mariona DICHOS PEY 410 8’59”
14 Martina Silvestre Perez 310 9’01”
15 Bruno Rivera i Borrallo 332 9’10”
16 Nil Esparza Armentero 295 9’24”
17 Alfred Richmond Alcala 324 9’25”
18 Bruna GIMENEZ SIVIL 422 9’35”
19 Adrià DICHOS PEY 409 9’43
20 GUILLEM NAVARRO DIEGUEZ 403 9’44”
21 Pol SANABRA CABA 423 9’56”
22 Patrick PASCUAL CUERVO 8 10’04”
23 PAU MERCADAL ORRIOLS 426 10’15”
24 Abril MONTOLIU ARTIGAS 465 10’19”
25 Max Torres Cabezuelo 334 10’38”
26 Marc MONTOLIU ARTIGAS 442 10’50”
27 Jana DICHOS SORIA 15 10’57”
28 Sintayu Cirera Vaquero 291 11’05”
29 BERNAT SANAHUJA GARCIA 333 11’12”
30 ALBA ALDOMÀ GUASCH 245 11’42”
31 Roc JASANADA MARTINEZ 450 11’52”
32 Berta PLA PIJOAN 417 11’56”
33 Sergi Cabrera pons 339 12’01”
34 Adrià Caba Perez 302 12’10”
35 ELBA ROCHA BATLLE 331 12’11”
36 Hugo SALAS LOMBARDERO 209 12’12”
37 Gina ESCOFET GONZALEZ 104 12’15”
38 Ana Caballero Martin 237 12’35”
39 Carla Cabrera pons 338 12’39”
40 Bernat PERONA MONTSERRAT 470 13’06”
41 Gerard Richmond Alcala 325 13’26”
42 Paula SALAS LOMBARDERO 208 13’29”
43 Ayoub BOUOLALEI RANOVA 459 13’53”
44 QUERALT NAVARRO DIEGUEZ 404 13’54”
45 LAIA MERCADAL ORRIOLS 427 15’18”
46 Finn Duran Nothacker 303
47 Júlia Duran Gonzalez 312

NYERROS MITJANS – CLASSIFICACIÓ GENERAL

LLOC  NOM  COGNOMS NUMERO DORSAL TEMPS
1 Agusti Sarrias Marcos 290 6’07”
2 Fiseha Cirera Vaquero 292 6’16”
3 Abdelhadi AMZIL GHANNAN 446 6’27”
4 Arnau PASCUAL PARRILAS 93 6’48”
5 Berta LLORENS DICHOS 407 7’13”
6 Albert OLIVAN MARTINEZ 92 7’32”
7 Alba ZAMBUDIO 193 7’33”
8 Sergi RAMIREZ HERNANDEZ 227 7’50”
9 MAGÍ PASCUAL PARRILLAS 413 7’57”
10 Victor LASQUIBAR GARCES 17 8’03”
11 Salvador PEREZ MARTÍ 161 8’17”
12 Mireia RAMIREZ HERNANDEZ 225 8’28”
13 Martina Lluch i Blanes 278 8’32”
14 Alba LLORENS DICHOS 408 8’34”
15 Nuria POCH FRANCO 445 8’52”
16 Jon ROZENSKI NOYA 88 9’20”
17 Gal·la MARTINEZ 16 9’35”
18 Biel MAURI BRAVO 87 9’38
19 Elsa MILÀ SANS 5 11’07

ALMOGÀVARS GRANS – CLASSIFICACIÓ GENERAL

LLOC  NOM  COGNOMS NUMERO DORSAL TEMPS
1 Eduald CODINA ALCALDE 444 5’30”
2 David GARCIA SALGUERO 91 5’37”
3 Pau JASANADA MASSANA 451 5’45”
4 AMADOR SANCHEZ MARCOS 318 5’47”
5 Erick FONTANALS RAMOS 204 5’53”
6 JORDI ALSINA APARICIO 264 5’57”
7 Antonio Caballero Carvajal 235 6’01”
8 Marc Martínez Moreno 323 6’02”
9 Jordi DICHOS MARTI 14 6’07”
10 Andreu DICHOS MUÑOZ 198 6’08”
11 Jesús Escribano Gómez 311 6’08”
12 Oscar LASQUIBAR GARCES 18 6’13”
13 Marc FERNANDEZ GIRALT 226 6’15”
14 Guillem SANAHUJA MILA 475 6’16”
15 Aitor Ferrer Millas 315 6’17”
16 Abdelfettam BOUJLAL 457 6’29”
17 Jordi FONT GONZALEZ 1 6’30”
18 David Rubau Barjuan 342 6’37”
19 Josep Jané i Gesé 232 6’43”
20 Albert Cirera Hernández 294 6’43”
21 DANIEL LAFUENTE GÓMEZ 253 6’44”
22 Abel MAURI MORCILLO 90 6’50”
23 JOSE GABRIEL ALCAZAR 288 6’55”
24 Francesc Pascual 274 6’56”
25 Roger Vallverdú Fernández 234 6’58”
26 RAMON ALDOMÀ TEIXIDOR 246 7’00”
27 Jordi Baldrich 340 7’01”
28 Eduard CARBONELL 96 7’06”
29 Eloi MONTCADA ELIAS 466 7’09”
30 Veronica Lago 254 7’10”
31 Ismael COSTA JIMENEZ 228 temps aprox.
32 IGNASI CALDÚ PINTADO 425 7’12”
33 Xavier RONDON MOLINA 206 7’12”
34 Xavi SANCHEZ MARTELAS 476 7’24”
35 Aritz Ferrer Millas 317 7’24”
36 DANIEL BEJARANO PANADES 434 7’24”
37 Javier CERCEDA FOUCE 467 7’24”
38 Raül Angel Moreno Alfaro 231 7’24”
39 Sonia Vaquero Hernández 293 7’27”
40 Carla LOMBARDERO BORRASCA 207 7’27”
41 Ricard BELASCOAIN 472 7’30”
42 Jordi BURGUET ARFELIS 97 7’34”
43 Aaron PLA FERNANDEZ 420 7’34”
44 Carlos DE SANTIAGO MEDINA 421 7’34”
45 Xavier Ferrer Ferrando 329 7’34”
46 Pau Pamplona Negre 296 7’34”
47 Esteve ORRIOLS CABA 478 7’34”
48 Gisela CAMPUZANO CAMADES 454 7’34”
49 CARLES NAVARRO BASCUÑANA 401 7’34”
50 Ester MOYA SALVADOR 199 7’34”
51 Marta Garriga Santamaria 273 7’34”
52 Miquel Musterni Corderas 238 7’34”
53 Teodor Rusu CATALIN 473 8’10”
54 Julieta CEUOGLIO RAMIREZ 4 8’12”
55 Laura Armentero Garrancho 335 8’16”
56 Marc DE JORGE MARTI 191 8’16”
57 Roger Grau Roca 266 8’23”
58 Arturo Gracia Sánchez 267 8’26”
59 Maria Mercedes Doña Moreno 268 8’26”
60 Joan Batlle i Ferrer 285 8’30”
61 Berta AGUILAR GARCIA 82 8’30”
62 Marta Perz 341 8’30”
63 Claudia MIRET MOLINS 205 8’30”
64 OSCAR MOLINS DE LA CINNA 441 8’30”
65 Xavier MOLINS COLL 449 8’30”
66 PILAR CABEZAS 286 8’35”
67 EDUARD PALAU TELL 320 8’39”
68 Aida NAVALES IBAÑEZ 463 8’40”
69 Sergi ESTEVEZ ALVAREZ 158 8’40”
70 Marta Ribé 270 8’40”
71 Jordi VILLANUEVA CALVET 200 8’40”
72 Rosa CALVET VALERA 201 8’40”
73 Miquel SOTO LUCEA 155 8’53”
74 Marta GARCIA MAIRELES 19 8’53”
75 Ramon PEÑERANDA 474 8’53”
76 Jordi Soriano Monterde 326 8’53”
77 Adrià LOPEZ TAMAYO 196 8’53”
78 Guillem MILA LOPEZ 456 9’14”
79 JORDI MERCADAL MARQUES 429 9’14”
80 Marius MILA GORRIZ 455 9’14”
81 Noemi SANNA 229 9’18”
82 Maria Purificacion Santos Fernandez 263 9’18”
83 Lucía Alandes Albert 297 9’23”
84 Oscar Valverde Moline 330 9’23”
85 MARIA ORRIOLS CABA 428 9’28”
86 Anna BURGUET ARFELIS 157 9’29”
87 XAVIER CUSCO DAROCA 440 9’30”
88 Silvia IBARS MONSECH 289 9’30”
89 JOAQUIN Esparza Martín 328 9’43”
90 Elisabet LOPEZ TAMAYO 197 9’44”
91 Blanca ALBÀ PUJOL 419 9’46”
92 Neus LLOVERAS MASSANA 418 9’46”
93 Laura Esther Rios Torquet 316 9’46”
94 Gisela CAMPUZANO CAMADES 454 9’46”
95 Marivi 477 9’46”
96 Lluis MILÀ PERIBAÑEZ 22 9’47”
97 Elia MILÀ PERIBAÑEZ 23 9’47”
98 Blanca PERIBAÑEZ ROMAGOSA 24 9’47”
99 Juanjo MILÀ FRANCO 25 9’47”
100 Sandra Pijoan casanovas 298 9’52”
101 Maria ANGUITA MARTI 84 9’52”
102 Laia MARIN ANGUITA 85 9’52”
103 Joan IGLESIAS QUINTANILLA 405 9’52”
104 Jordi GARRIGA SERRA 151 10’02”
105 Joan RUIZ DOMENECH 462 10’05”
106 Cristina Cerdà Ubia 327 10’10”
107 NORA POMAR FEHSKE 259 10’10”
108 Gleva BERNET CASAS 447 10’10”
109 ANNA FANDOS FERRE 250 10’43”
110 JOSEP BENAVENT VALLES 260 10’43”
111 ASSUMPCIO BOFILL BERNALDO 261 10’43”
112 ANNA MARIA BASSOLS TEIXIDÓ 262 10’43”
113 JOAN MIQUEL ALSINA MELIÀ 277 10’43”
114 Griselda Domènech 299 10’43”
115 Astrid PAMPLONA NEGRE 255 10’43”
116 Josep Maria MESTRE VERNET 224 11’37”
117 EVA HERVERA TORRES 321 12’23”
118 SANDRA VILLALONGA MARTÍNEZ 322 12’23”
119 Gloria GARCIA PRIETO 81 12’33”
120 JOAN CORNET SUSANA 276 12’50”
121 PURI MOYA MEDINA 412 13’44”
122 ANTONI DICHOS PEDRO 411 14’10”
123 MARTA DIEGUEZ ROCA 402 14’10”
124 Josep COLOM MARIN 99 15’00”
125 Clara OJEDA GOMEZ 77 altre categoria
126 Carles ESCOFET ROIG 103 altre categoria
127 Bernat Caba Orriols 304 altre categoria
128 Alex Duran Amorós 306 altre categoria
129 Anna Perez Castro 308 altre categoria
130 Sergi Duran Amorós 313 altre categoria
131 tavi rocha mas 337 altre categoria
132 Clara PEY PASCUAL 406 altre categoria
133 IRAÏS MARTÍ BLANCAFORT 430 altre categoria
134 GISELE LLOP NIETO 439 altre categoria
135 Ricard PERONA BORRAS 468 altre categoria
136 Mireia MONTSERRAT JUAN 469 altre categoria